Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kurban Bayramı mesajı

16 Haziran 2024

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN

“Milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ediyorum. Bayramın kalplerimize huzur, ülkemize esenlik, Filistin ve Sudan başta olmak üzere gönül coğrafyamıza barış getirmesini diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.”

16 Haziran 2024

TBMM BAŞKANI NUMAN KURTULMUŞ

Allah’a yakınlaşmanın, paylaşmanın ve kardeşliğin bayramı; Kurban Bayramımız kutlu olsun. Bu mübarek günlerde, akraba, dost ve komşularımızdan başlayarak tüm Müslümanlarla birlikte, paylaşmanın bereketini yaşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın milletimize ve Filistin başta olmak üzere tüm insanlığa esenlik, huzur ve barış getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Bizleri bir bayram sabahına daha eriştiren Rabbimize şükürler olsun. Bayramımız mübarek olsun.

16 Haziran 2024

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILMAZ

“Paylaşmanın ve dayanışmanın arttığı mübarek Kurban Bayramımızın başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere tüm İslam aleminde hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu bayramın Filistinli kardeşlerimiz için barış dolu günlerin müjdecisi olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.”

16 Haziran 2024

İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA

“Bayramlar gönüller yapma seferberliğidir. Bir olma, birlik olmaktır. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın en güzel halidir. Her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramında da kapılarımız birliğe, kardeşliğe ve huzura açılsın.

Şehit ailelerimizin, gazilerimizin, kutsal vatan toprağının dört bir yanında nöbet tutan kahramanlarımızın, Milletimizin her bir ferdinin, başta Filistinli kardeşlerimiz olmak üzere İslam Âlemi’nin Kurban Bayramını tebrik ederim. Kurban Bayramımız mübarek olsun.”

16 Haziran 2024

ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ

“Kurban Bayramı, paylaşma ve dayanışmanın zirveye çıktığı bereketli bir zamandır. Bu Kurban Bayramı’nın da milli birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğine, kardeşlik duygularımızı daha da arttıracağına yürekten inanıyorum.

Aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ediyor, başta Filistin olmak üzere mazlum coğrafyalarda akan kan ve gözyaşının durmasına, tüm insanlık için barış ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.”

16 Haziran 2024

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA

“Kurban Bayramınızı kutluyor, sağlık ve iyilik diliyorum. Bayramlarımız tüm insanlığa barış çağrısıdır. İnsanlık bu çağrıya her zamankinden daha fazla muhtaç.”

Canlı Anlatım Özeti

  • CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • TBMM BAŞKANI NUMAN KURTULMUŞ
  • CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILMAZ
  • İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA
  • ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ
  • SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir